23 paź 2011

Szaro, buro i blyskotliwie

 Za oknem jesienna pogoda. Nastrój już nie ten sam co latem. Słońce czasami wyjrzy zza chmur ale temperatura jaką wskazuje termometr nie jest za przyjazna. Na siebie coraz częściej zakładam ciepłe swetry, a przewiewne bluzeczki poszły w odstawkę. Coraz bardziej brakuje mi dziennego naświetlenia aby zdjęcia były lepsze. Niestety muszę się wspomagać lampą i oświetleniem z żarówek. No cóż... Jesień. Lubię zaszaleć z kolorami ale to wszystko spowodowało, że nie miałam ochoty na ciepłe barwy. Paznokcie w ostatnim czasie malowałam na typowo jesienne kolory. Oto dowód:




 Jasnoszary kolor z minimalną kroplą lila. Spokojny, stonowany lakier. A jest to:

 Wibo, nr 61.



 Nietypowy brąz. W zależności od światła i od stroju wydaje się inny. Czasem wygląda jak kawa z łyżeczką mleka a nieraz jak brąz z dodatkiem zieleni. Osobiście nie przepadam za kolorem brązowym. To mój jedyny lakier w tym odcieniu. W buteleczce nawet mi się podoba. Na moich paznokciach czasem tak czasem nie. Jest to:

 miss selene, nr 212



 A to kolor zagadka. Ni to srebrny, ni to brąz, ni to róż ale jakby wszystkie te kolory zmiksowane razem ze szczyptą drobinek brokatu. Błyszczy na paznokciach i mieni się. Ma to coś. Jest to:

Golden Rose z serii Pretty Colour, nr 153


To by było na tyle w tym poście. Jak widać aura za oknem spowodowała, że paznokcie maluję w stonowanych kolorach. A jak jest u Was? 

18 paź 2011

1, 2, 3, maska

Tym razem chciałabym przedstawić Wam dwie maski na twarz firmy Marion. Jedną matującą, a drugą oczyszczającą. Na wstępie mogę napisać, że maski te różnią się od pozostałych podczas aplikacji - nie "brudzimy" sobie rąk. No to zaczynam moje przedstawianie. 

Informacje (dot. maski matującej i oczyszczającej)
Producent/marka: Marion Kosmetyki
Przeznaczona dla osób w wieku: 20+
Pojemność: 15 ml (chociaż dla mnie to trochę dziwne oceniać pojemność w ml "chusteczki")
Cena: 3.95 zł
Dostępność: internet, mniejsze drogerie, sklepy wielobranżowe


Jak wygląda? (dot. maski matującej i oczyszczającej)
 Po otwarciu saszetki widoczna jest jakby nawilżona chusteczka.


 Po wyjęciu "chusteczki" z opakowania można zauważyć, że jest ona ponacinana.


 Widać oraz czuć w dotyku, że owa szmatka jest wilgotna, wręcz mokra.


 Po rozłożeniu wilgotnej chusteczki ukazuje się maska, która ma wycięte otwory na oczy, dziurki od nosa i usta.


Jak stosować? (dot. maski matującej i oczyszczającej)
"Ostrożnie nałożyć płat maseczki na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, rozpoczynając od czoła. Opuszkami palców wygładzić maseczkę na całej twarzy tak, aby cała powierzchnia przylegała do skóry. Pozostawić na 10 minut. Zdjąć i przemyć twarz letnią wodą"

Przyznaję plus za to, że nie brudzi się rąk konsystencją maseczki przy aplikacji. Chociaż kiedy dłużej się zastanawiam to chyba wolę mieć ręce umorusane np. od glinki. Przy zakupie wydaje się wszystko proste i przyjemne. Zwłaszcza kiedy patrzymy na panią umieszczoną na opakowaniu. Kobieta ze zdjęcia ma idealnie nałożoną maskę i nic jej nie odstaje widać, że się relaksuje. No ale prawo reklamy na opakowaniach też musi działać. W rzeczywistości tak pięknie nie jest. Nałożenie wcale do tak prostych nie należy. Zaczynam od czoła a na dole mi się już wszystko zwija. Kiedy poradzę sobie z dolnymi partiami twarzy na górze coś odstaje. Słowem źle się nakłada bo to jest wielkie. Albo ja mam nie proporcjonalną twarz lub może działa u mnie stwierdzenie - "trochę techniki i się człowiek gubi".


Jak działa? (dot. maski matującej)
 Maska ta jest przeznaczona do cery tłustej i mieszanej. Przy zakupie maski po użyciu oczekiwałam tylko efektu zmatowienia, a tu proszę producent obiecuje że:
głęboko oczyszcza, 
zwęża pory, 
minimalizuje przetłuszczanie się skóry,
nadaje uczucie świeżości i doskonałego nawilżenia,
likwiduje nadmierny połysk skóry,
reguluje wydzielanie się sebum,
przyspiesza proces odnowy naskórka,
nadaje skórze miękkość i gładkość.
Ta oto maska w ciągu zaledwie 10 min. ma zrobić to wszystko... No to trochę kpiny. Ale jak wspominałam liczyłam na zmatowienie skóry. Czy przeliczyłam się? TAK! Owszem skóra była trochę gładka, ciut zmatowiona ale taki sam efekt uzyskuję np. po kremie wygładzającym z Ziaji. A może coś innego się stało z moją cerą? Na szczęście efektów ubocznych nie zauważyłam. No ale maska ani nie oczyściła, ani nie nie zmniejszyła porów, ani nie nawilyżyła itd. Zatem obiecanki cacanki. Jedyne co przyjemnego wydało mi się na plus to krótkotrwałe odświeżenie (chyba dzięki temu aloesowi). Także tej masce już podziękuję... i przechodzę do następnej.


Jak działa? (dot. maski oczyszczającej)
Głęboko oczyszczająca maska Marion dedykowana jest dla każdego rodzaju skóry. Przy tej masce producent nie wypisuje aż tylu obietnic. Na opakowaniu jest napisane, że maska ta działa na zasadzie peelingu enzymatycznego i dzięki temu usunie zrogowaciałe komórki naskórka, zmiękczy naskórek, ściągnie rozszerzone pory, działa odświeżająco i regenerująco, zapewni optymalne nawilżenie.
Tutaj oczywiście liczyłam tylko na oczyszczenie mojej twarzy. Może zanim napiszę co mi ta maska zapewniła a czego nie zapewniła dodam fakt, że dobrze, iż na opakowaniu jest wspomniane, że podczas użytkowania jej może wystąpić uczucie mrowienia. Leżąc z tą maską wcale komfortowo się nie czułam. Nie czułam mrowienia tylko wielkie mrowisko. Uczucie jakby wyżerało mi coś twarz... Po 10 minutach zdjęłam maskę i było wszystko O.K. Przejrzałam się w lusterku i zobaczyłam różnicę przed i po. Twarz była oczyszczona! Może nie w 100% ale była. Pory również były lekko zwężone. Efekt nie utrzymywał się tylko kilka godzin a parę dni. Nawilżenia czy odświeżenia mi nie zapewniła ale z efektu oczyszczenia byłam zadowolona. Tylko nie wiem czy bardziej korzystne nie jest kupienie po prostu peelingu enzymatycznego.


Podsumowując
To co wydaje się takie proste w rzeczywistości takie nie jest. Po nałożeniu miałam czyste ręce ale nie mogłam z maską chodzić i wykonywać w tym czasie np. innych czynności. Po za tym maska jest dla mnie ciut za duża i wcale się dobrze nie trzyma. Wydaje mi się, że w długiej podróży do niezły gadżet bo można ją założyć wszędzie pomijając papkowate konsystencje innych masek czy glinki. Maska wygładzająca jest do niczego i na pewno już po nią nie sięgnę, a maska oczyszczająca daje radę. Może kiedyś się znów na nią skuszę albo po prostu zakupię peeling enzymatyczny skoro działa na takiej samej zasadzie. Póki co zostaję przy tradycyjnych maseczkach. Ja już znalazłam swoje ulubione i lubię w wolnym czasie uciec w chwilę zapomnienia z maseczką na twarzy. :)



A to:
Krymska naturalna Sól Rozmarynowa, którą wygrałam w rozdaniu u Roksi :) Sól niesamowicie pachnie właśnie rozmarynem :)
Zapraszam na blog Roksi (TUTAJ), na którym możecie przeczytać o wielu produktach. Niedawno dostałam wspomnianą sól a u r-roksi kolejne rozdanie! Więcej szczegółów na temat aktualnego rozdania: TUTAJ.
O innych trwających rozdaniach więcej informacji znajdziesz Tutaj!

14 paź 2011

dwadzieścia pięć plus


Jakiś czas temu marka Ziaja wprowadziła na rynek nową serię kremów do twarzy. W skład serii wchodzą produkty dla osób w różnym wieku: 25+, 30+, 40+ i 50+. Ja skusiłam się na dwa kremy przeznaczonych dla osób w wieku 25+ (chociaż obecnie nie osiągnęłam jeszcze tego wieku). Jakie są moje wrażenia na temat tych kremów? Niżej postaram się je opisać. ;)



  • Krem nawilżający na dzień


Kiedy skończył mi się mój poprzedni krem poszłam do sklepu i stałam przed półką, na której stało kilkanaście kremów do wyboru. To było nie lada wyzwanie dla mnie aby z takiej ilości wybrać coś dla siebie. Przyznam, że zdecydowałam się wypróbować krem 25+ m.in. ze względu na jego niską cenę - kosztował niecałe 10 zł ale także ze względu na opis. Przekonały mnie słowa: "Zapewnia efekt matowej cery oraz zmniejsza widoczność porów skóry i zaskórników".



Pudełko kremu to biały sześcian opatrzony w czarny druk. Każdej z tej serii wygląda tak samo odróżnia je tylko kolor kółeczka a w nim wpisany jest wiek. Dla 25+ koło jest srebrzystoszare. Pudełeczko na każdej ścianie bocznej zawiera jakiś opis.



Spodobała mi się na opakowaniu UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ - nie są to liczby sięgające prawie 100% a np. redukcja sebum o 29% po 28 dniowej kuracji.



Konsystencja kremu faktycznie jest lekka i bardzo dobrze się go rozsmarowywuje. Świetnie się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.  Ma także bardzo przyjemny zapach.



Co z obietnicami producenta?
-nawilżający krem  -  nawilża, ale nie jest to super mega nawilżenie. Dla mojej skóry mieszanej takie nawilżenie wystarcza. Myślę, że dla bardzo wymagającej pod tym względem skóry to nawilżenie mogłoby nie wystarczyć
-efekt matowej skóry  -  w to nie wierzyłam. Kiedy używałam kremów innych marek prawie każdy zostawiał na mojej twarzy nieprzyjemny mokry lub tłusty film. Krem 25+ bardzo szybko się wchłonął, nie pozostawił na mojej skórze filmu i zmatowił moją twarz! Byłam i jestem pod wrażeniem. Zmatowienie na mojej skórze utrzymuje się bardzo długo. W ciągu dnia nie zauważam abym się świeciła
-zmniejsza widoczność porów skóry i zaskórników  -  tak! one całkowicie nie zniknęły ale jest ich jakby mniej. Myślę, że to przez sposób w jaki myję teraz twarz i jakimi produktami ale dodatkowo ten krem też się do tego przyczynił.

Jestem zadowolona z tego kremu. Stosuję go pod makijaż i nic mi się nie "waży" na twarzy ani nie świeci. Za taką niską cenę jest dobry a producent nie obiecuje gwiazdki z nieba. Dodatkowo krem ma SPF 6 - jest to niska ochrona ale niektóre kremy w ogóle SPF nie posiadają...



  • Krem wygładzający na dzień i na noc


Byłam (jestem nadal) bardzo zadowolona z kremu 25+ matującego dlatego po jakimś czasie postanowiłam zakupić krem wygładzający z tej serii. Tu cena mnie jeszcze milej zaskoczyła bo zapłaciłam za niego niecałe 7 zł.



Opakowanie jest bardzo, bardzo podobne do swojego brata dlatego trzeba się bardzo wczytać aby się nie pomylić przy zakupie...



Przy kremie wygładzającym producent także nie obiecuje, że po 28 dniowej kuracji nie będziemy wyglądać jak po operacji plastycznej  tylko: wzrost gładkości skóry o 18%, wzrost nawilżenia skóry o 14%. Dlatego nie rozczarowałam  się nim po jednym dniu, że nic nie zauważyłam ponieważ po miesiącu rzeczywiście skóra jest ciut gładsza.



Konsystencja jest bardzo podobna do tego matującego. Bardzo dobrze się rozsmarowywuje, a zapach ma obłędny. :)



Jakie są moje wrażenia po stosowaniu tego kremu?
-półtłusty krem na dzień i na noc  -  co do słowa półtłusty mam mieszane odczucia. Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Kiedy nakładam ten krem pozostawia mi on na skórze lekki tłustawy film zwłaszcza na czole. Krem stosuję na noc i często rano zauważałam jeszcze ten tłusty film. Od jakiegoś czasu stosuję go na całą twarz i szyję nie smarując tylko czoła i jest O.K. Jednak nie wyobrażam sobie abym go stosowała na dzień...
-wzrost gładkości skóry  -  po jakimś czasie zauważyłam, że moja buzia jest gładsza aż miło ją czasm po dotykać :P
-wzrost nawilżenia skóry  -  nawilża ale wydaje mi się, że krem matujący z tej serii ma o wiele lepsze nawilżenie.

Liczyłam, że ten krem będzie tak samo dobry jak i matujący no i trochę mnie rozczarował. Mimo wszystko go lubię tylko podczas aplikacji omijam strefę T. Nie zapycha mnie i z tego się cieszę i wciąż go używam na noc.



  • Kremy

 Oba pojemniczki mieszczą 50 ml (całe pełne), a dodatkowo są bardzo wydajne. Mało kosztują a działają na plus :) W chwili obecnej spełniają moje oczekiwania i nie zamierzam ich zmieniać. Nie wiem jak będzie za jakiś czas. Zapewne z czasem będę musiała się przerzucić albo na większy + :) albo na coś innego ale to czas pokaże. Jak pisałam na początku ja nie osiągnęłam jeszcze 25 roku życia a szkody mi nie robią ale to już sprawa indywidualna, co która z nas potrzebuje.
Krem matujący ma SPF i jest równowagą dla cery tłustej i mieszanej, a krem wygładzający... No i tu się nie dotyczałam do jakiego typu skóry jest przeznaczony. Czy do każdego? Czy do jakiejś wybranej? Nie wiem. Albo ja nie widzę albo tak owej informacji na opakowaniu nie ma. Na stronie producenta również nie znalazłam takiego info (Ziaja).
Ja swoje kremy kupiłam w ogólnospożywczym osiedlowym sklepie. W aptece też je widziałam. Ale nie wiem czy są dostępne np. w Rossmannie? Póki co mam jeszcze swój, będę się martwić jak mi się skończy gdzie kupić następne opakowanie...

12 paź 2011

Efekt crackle: jak? czym? Ponieważ ja lubię pękacze! A co!


Dzisiejszy post jest tylko dla osób lubiące tzw. lakiery pękające. Wiem, że nie każda z Was przepada za tym efektem na paznokciach, ja wręcz przeciwnie! Urzekł mnie pękacz od pierwszego zobaczenia go. Wówczas nie były one dostępne w każdym miejscu w Polsce. Za swój pierwszy lakier pękający ciut przepłaciłam bo na rynku nie było jeszcze ich tylu dostępnych ale teraz jest w czym wybierać: w cenach, markach, a nawet kolorach.

Tutaj kilka przykładów lakierów pękających z różnych firm:

  • Butterfly          -  cena: 5.40 zł  -  dostępność: Allegro
  • Lovely            -  cena: ok. 7 zł  -  dostępność: Rossmann
  • Essence          -  cena: ok. 8 zł -  dostępność: Natura, Douglas
  • W7                  -  cena: 7.99 zł  -  dostępność: Allegro
  • Vipera            -  cena: ok. 12 zł  -  dostępność: mniejsze drogerie
  • Golden Rose  -  cena: ok. 12 zł - dostępność mniejsze drogerie
  • P2                  -  cena: ok. 14 zł  -  dostępność: Allegro
  • Bell                 -  cena: ok. 19 zł  -  dostępność: mniejsze drogerie
  • IsaDora           -  cena: ok. 28 zł  -  dostępność: Douglas, Allegro
  • China Glaze      - cena: ok. 33 zł  - dostępność: Allegro
    itd...

Jak widać wybór marek jest duży, a ceny są bardzo rozbieżne. Przebierać można także w kolorach: zaczynając od czerni, bieli, przechodząc do kolorów w różnych odcieniach, kończąc na metalicznych lub np. z drobinkami brokatu.


Czy lakiery pękające różnych firm różnią się?
Posiadam kilka lakierów pękających różnych firm, z różnych półek cenowych i powiem, że różnią się. Nie wiele, ale się różnią. Czym? Np. samym pęknięciem. Niektóre tworzą wzory bardziej podłużne, inne pękają jak kra na rzece. To również zależy także od tego jaką warstwę lakiery nałożymy na paznokieć. Jeśli nałożymy cienko lakier popęka on bardzo drobno, zaś grubsza warstwa stworzy większe popękania. Konsystencja lakierów z różnych firm jest zbliżona czyli dość gęsta. Lakiery różni także czas wysychania: jedne schną w momencie, na niektóre trzeba dość długo czekać...


Jak uzyskać wzór popękany na paznokciach?
  • Na paznokieć jako pierwszy trzeba nałożyć dowolny lakier bazowy - kolorowy lub bezbarwny.
  • Następnie trzeba odczekać aby lakier bazowy bardzo dobrze wysechł. Nałożony pękacz na jeszcze mokrą warstwę bardziej się "ciapcia" niż tworzy wzór.
  • Przed użyciem lakieru pękającego trzeba go bardzo dobrze wstrząsnąć! aby jego konsystencja była jednolita.
  • Do akcji wkracza już lakier pękający. W zależności jak grubo się go nałoży pęknięcia będą się różnić.
  • Po kilku sekundach na paznokciach zadzieje się "czary-mary" i zaczną się tworzyć wzory
  • Ja na koniec pokrywam jeszcze paznokcie utwardzaczem/nabłyszczaczem. Lakiery pękające są matowe i efekt jest wówczas średni. gdy go pokrywam nabłyszczaczem bardziej mi się podoba. Jak już wspominałam czas wysychania różnych lakierów się różni. Jedne schną bardzo szybko inne wolniej. Gdy nałoży się bezbarwny lakier na jeszcze mokry wzór wyjdzie on rozmazany (trochę przypominający efekt wodny) - jednym może się podobać innym nie :)

Na koniec kilka przykładów (z użyciem czarnego lakieru pękającego):


Nasz lakier bazowy może być dowolny. Można stworzyć kontrast wybierając lakier jasny i kładąc na niego ciemny lub odwrotnie. Baza może być także mieniąca się albo zbliżona kolorem do naszego pękacza.




Lakier bazowy nie zawsze musi być jednolity. Można kilkoma stworzyć np. tęczę. Na zdjęciu powyżej pomalowałam paznokcie w paski nie przykładając się za bardzo ponieważ pękacz i tak sprawia wrażenie że są one równe. Można tęczę uzyskać także przy pomocy zwykłej gąbki. Lub stworzyć marbling czyli wzorki za pomocą wody i pokryć je lakierem pękającym.




Ja nie zawsze lubię pokrywać paznokcie po całości lakierem pękającym. Tutaj pokryłam tylko połowę. Aby było równo pomogła mi w tym zwykła taśma klejąca.




Na szybko bez taśmy też można stworzyć wzór malując tylko pasek naszym lakierem pękającym.




Nie po całości. Nie po połowie. To po ukosie. 



Tutaj również lakier pękający nałożony "po ukosie" ale na inną bazę. Nakładając czarny lakier pękający na bardziej złocistą, brązową, pomarańczową lub inną można stworzyć wzór przypominający panterę...


Tutaj ukos naprzemienny. Raz bliżej wzrostu paznokcia, raz tuż przy zakończeniu paznokcia itd...


Lakier pękający nałożony na ukos tuż przy zakończeniu płytki paznokcia i zaraz po tym pomalowany bezbarwnym utwardzaczem. Wówczas efekt popękania wychodzi bardziej rozmazany.


Lakier pękający można nakładać na wiele, wiele sposobów. Można w ten sposób bardzo urozmaicić manicure. Często maluję paznokcie na jednolity kolor a po kilku dniach dokładam do niego wzór z pękacza. Wiem, że nie każda z was lubi efekt crackle ale może wśród moich czytelniczek znajdzie się osoba, która polubiła lakiery pękające tak jak ja :)

7 paź 2011

Plastry oczyszczające twarz


Za oknem pochmurna, mokra jesień. Mam nadzieję, że pogoda się jeszcze poprawi... Niestety przy braku dostatecznego światła dziennego zdjęcia gorzej wychodzą :( Nie przynudzam tym co się dzieje za oknem tylko przejdę do kosmetyku, a raczej gadżetu kosmetycznego z essence.

 Są to plastry oczyszczające do twarzy (dokładnie na czoło i brodę). Kupiłam je w Naturze, jak widać ze zdjęcia za 4,99 zł.

 Opakowanie to taka jakby mała tekturowa teczuszka, która z tyłu zawiera cały opis produktu.

 Opakowanie było zapieczętowane przez bardzo mocną taśmę i musiałam je troszkę naderwać aby je rozpieczętować. W środku oczywiście znajdują się "plasterki".

 W środku znajdują się trzy saszetki.

 Nie miałam problemu z otwarciem saszetki. Pociągnęłam za jedną krawędź i jej wnętrze stanęło przede mną otworem.

 W środku znajdują się plasterki w kształcie trójkątów.

 Trójkąciki są przyklejone na przeźroczystą folię.

 Z odklejeniem plastra nie ma większego problemu. Z jednej strony są one gładkie...

 ...a z drugiej troszeczkę bardziej szorstkie.

Aby zacząć działać powróciłam do instrukcji ich użytkowania i postępowałam dokładnie ze wskazówkami:
- umyłam twarz
- odkleiłam plastry z foliowej osłonki
- przykleiłam plastry błyszczącą stroną do wilgotnej skóry
- wygładziłam plaster
- pozostawiłam na 15 min.
- po upływie tego czasu oderwałam ostrożnie plastry

 Co zauważyłam?
Nic... Nie zauważyłam aby plasterek był brudniejszy, miał zmiany w fakturze, był bardziej wyblakły niż przed użyciem. Nie zauważyłam również żeby moje czoło czy broda były oczyszczone. Nie wiem czy ja trafiłam na felerny egzemplarz, czy one już takie po prostu są... Dawno, dawno temu używałam podobnego produktu z innej firmy i zauważałam różnicę przed i po. Niestety z tymi z essence kompletnie się nie polubiłam i już nie kupię ponownie. Za to kolorówkę essence coraz bardziej lubię :)
A czy Ty używałaś tych plasterków? Może polecasz jakieś z innej firmy?

4 paź 2011

Brzoskwiniowa pianka


Nogi tradycyjną metodą golę od czasu do czasu. Bardzo nie lubię się z golarką ponieważ często wyskakują mi po depilacji jakieś chrostki, czuję pieczenie i czuję się nie komfortowo - zamiast mieć ładne nogi były one takie, że szkoda gadać... Dla umilenia usuwania tą metodą włosków zakupiłam w Rossmannie brzoskwiniową piankę do golenia z Isany. Zapłaciłam za nią 3.60 zł normalna cena to chyba 5 zł ?


Opakowanie jest proste, jak od dezodorantu. :)


Atomizer ma ładny kolor oraz ciekawy otworek w kształcie owalu.



Przez ten owalny otworek wydobywa się pianka ładnego pastelowego koloru, która pachnie lekko brzoskwinią. Jest to łagodny, przyjemny zapach.


Każdy produkt działa na każdą z nas inaczej. Wszystko też zależy m.in. od wrażliwości naszej skóry. Oto jak radzi sobie na mnie! ta pianka:
  • nie podrażnia - nie zauważyłam po depilacji z tą pianką żadnych nieprzyjemnych podrażnień
  • usuwa włoski - pociągam raz golarką i włoski w tym miejscu są usunięte, dodatkowo golarkę przeciągam z dużą łatwością :)
  • konsystencja - jak dobrze ubita śmietana
  • przyjemna aplikacja - łatwo się ją rozprowadza
  • nie spływa - piankę aplikuję na zwilżoną skórę, a ona trzyma się dokładnie tam gdzie ją zaaplikowałam
  • wydajna - posiadam już ją dość długo a końca nie widać
  • nie przesusza - po depilacji nie mam suchej skóry przez tą piankę
  • zapach - ma ładny, przyjemny
  • cena - jest niska i chętnie ją kupię ponownie
  • nie łagodzi - producent obiecuje, że łagodzi dotychczasowe podrażnienia... co to to, to nie...
  • dozownik - ładny dla oka, podczas pierwszych aplikacji wszystko O.K. ale po kilku, kilkunastu użyciach mam z nim już mały problem bo pianka wydobywa się o wiele wolniej

Nie przepadam golić nóg w tradycyjny sposób, ale dzięki tej piance staje się to przyjemniejsze. Ciesze się, że znalazłam tanią rzecz, która nie jest zła. A Ty próbowałaś tej pianki? Masz podobne wrażenia, czy wręcz przeciwnie?



Zapraszam do zakładki Rozdania i Niespodzianka !


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...