1 lip 2013

Produkt silnie i natychmiastowo utrwalający fryzurę?


"W tym sezonie rządzą wysoko upięte koki, delikatne fale i luźno splecione warkocze! By ułożyć letnią fryzurę, sięgnij po profesjonalny Hegron Gel Spray. Szybko wysycha, pozostawia przyjemny zapach i nie skleja włosów. Doskonale utrwala każdą fryzurę, nadając włosom elastyczność i połysk.
Cena: 12,90 zł/150ml"

Takimi słowami został zareklamowany w jednej z gazet produkt, który dotyczyć będzie tego posta.


Na opakowaniu również jest napisane, że jest to profesjonalny produkt bardzo silnie i natychmiastowo utrwalający każdą fryzurę. 

Czyżby coś nowego. innowacyjnego pojawiło się na polskim rynku? Zanim jeszcze skupię się na jego działaniu przedstawię go z zewnątrz:


Tak właśnie wygląda opakowanie tego produktu. Plastikowa buteleczka, z naklejką i "spryskiwaczem". Przyznam, że wygląd zewnętrzny żelu nie powalił mnie na kolana. Moim zdaniem mocno odstaje od innych, które można ujrzeć w drogeriach...


Żel wydobywamy z środka za pomocą sprayu. Już od kilku lat spotykałam się przy produktach tego typu ze spryskiwaczami, które można odkręcić, po zużyciu butelkę można ponownie użyć. W tym przypadku jest inaczej. Atomizera nie można odkręcić ponieważ jest on przymocowany na stałe.

Jednakże często nie liczy się wygląd zewnętrzny tylko to co ma się w środku. Mimo, że żel z zewnątrz nie wygląda na profesjonalny, może taki jest w środku? 


Konsystencja żelu po wydobyciu jest lejąca, lekko lepka.
Zapach jest nieprzyjemny! Produkt śmierdzi alkoholem. Już dawno nie używałam kosmetyku, który tak walił! Po jakimś czasie alkohol nie był już tak wyczuwalny ale zapach wcale nie był lepszy, śmierdział mi starymi perfumami. Bleah!

Wygląd na nie. Zapach na nie. Może działanie na tak?
Żel w sprayu. Pomysł wydaje się być ciekawy aczkolwiek jak tego używać? Sięgnęłam po buteleczkę i zaczęłam bezpośrednio nim spryskiwać mój kok. I co? Nie był on natychmiastowo utrwalony. Próbowałam go przygładzić ale nic z tego, włoski ciągle odstawały. Dlatego spróbowałam innej metody. Wydobyłam trochę produktu na rękę i próbowałam zrobić szałową fryzurę. Było trochę lepiej. Kok był gładszy, lśniący, a dodatkowo sklejony, nieelastyczny i śmierdzący.

Na koniec zdjęcie ze składem produktu:


Ja mówię NIE! temu produktowi. Rzadko używam żeli, lakierów itp. specyfików do włosów ale takiego bubla to chyba jeszcze nigdy nie miałam. Dlaczego produkt jest nazywany profesjonalnym? Okropność!


7 komentarzy:

 1. nie wyobrazam sobie bez niego codziennej stylizacji włosów. Kocham i to od lat.

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam okazję kiedyś używać i naprawdę dobrze utrwalał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja się z nim polubiłam. Fakt mocny jest, ale ujarzmia moje kłaczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż się zaczęłam zastanawiać czy mi się trafił kiepski produkt, czy moje włosy są takie wybredne. Jednak czy działałby czy nie działał na mojej głowie to nie mogłabym go używać bo dla mnie śmierdzi okrutnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Używam go zawsze na większe wyjścia, sprawdza się genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tego produktu. Ale brzmi bardzo zachęcająco.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...