2 paź 2011

Kwiat wiśni z AVON

Tym razem co nieco o dwóch produktach do włosów marki Avon z serii naturals, komkretnie o zapachu kwiatu wiśni.

Szampon
Cena katalogowa: 6,90 zł
Pojemność: 250 ml
Opis: Odświeżający szampon do każdego rodzaju włosów - Kwiat Wiśni.
Ma za zadanie (wg producenta): Delikatnie myje włosy, odświeża je i rewitalizuje.
 Moje 'wrażenia' po zastosowaniu tego szamponu: Kilka dni temu skończyłam ten szampon. Dobrze myje włosy. Odświeża je i pozostawia delikatny oraz miły zapach wiśni. Po używaniu tego produktu nie przesuszał moich włosów ani nie powodował szybszego przetłuszczania się jego włosów. Nie zauważyłam żeby odżywiał czy witalizował moją czuprynę. Nie pozostawiał również włosów lekkich jak np. u niemowlaka. Szampon jak szampon. Nie mam zastrzeżeń co do jego mycia.
Odżywcza mgiełka
Cena katalogowa: ok 7 zł
Pojemność: 150 ml
Opis: Odżywcza mgiełka do każdego rodzaju włosów Kwiat Wiśni.
Ma za zadanie (wg producenta): Pozostawia włosy odświeżone i miękkie w dotyku.
  Moje 'wrażenia' po zastosowaniu tej mgiełki: Podniosłam zatyczkę, powąchałam dozownik i aż mnie odepchnęło. Od razu czuć alkohol. Patrzę na skład a on jest wymieniony na pierwszym miejscu... To jakaś żenada. Zaryzykowałam i spryskałam włosy tą "odżywczą" mgiełką. Jakie efekty zauważyłam? Żadnych! Nie pozostawia włosów ani miękkich, ani odżywionych, ani nie pachną kwiatem wiśni. Nie używam tego produktu ponieważ nie chcę narażać moich włosów.Dostałam te produkty w prezencie. Na szampon nie narzekam, jak wspominałam dobrze myje włosy. Gdy pojawi się w promocji jestem skłonna go kupić. Natomiast mgiełka to jakaś wielka pomyłka. Mimo, że cena nie jest wygórowana na pewno nie wydam na nią ani złotówki ponieważ nie nadaje się nawet na odświeżacz powietrza...

4 komentarze:

 1. Lubię zapachy produktów Avonu, ale niekoniecznie samo ich działanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. @zoila Dokładnie, zapachy mają niezłe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie mgiełka jest dobra. Używam jej cały czas, a moje włosy dzięki niej nie dość, że łatwiej się rozczesują. A zapach utrzymuje się dość długo na włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie mgiełka jest dobra. Używam jej cały czas, a moje włosy dzięki niej nie dość, że łatwiej się rozczesują. A zapach utrzymuje się dość długo na włosach :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...