31 sty 2013

Z korków znikają membranki


Kmunikat dla użytkowników żeli pod prysznic ORIGINAL SOURCE.
Dotychczas jedynie butelka ORIGINAL SOURCE mogła zostać poddana recyklingowi. Jednak marka postanowiła udoskonalić dotychczasowe opakowania. Dzięki usunięciu z korka gumowej membranki, od teraz 100% opakowania nadaje się do powtórnego przetworzenia.

Co z zwolennikami korków z membranką? Otóż mogą oni ocalić je przed zapomnieniem we własnym zakresie. Można to zrobić w trzech prostych ruchach:


;)

8 komentarzy:

 1. nie mialam tych zeli, ale pomysla calkiem ciekawy maja;D

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba zostawię sobie korek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. rozumiem recykling recyklingiem, ale te limitowane żele już nie mają membranki, która jednak zapobiegała wylewaniu się żelu. Konsekwencje jej braku można zobaczyć na półkach sklepowych, które dosłownie lepią się i pływają w wylewających się żelach, bo każdy przecież musi powąchać, ale już nie każdy przywiązuje wagę do poprawnego zamknięcia kosmetyku :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Proste i skuteczne :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Do tej pory miałam 2 OS'y bez membrany i zupełnie mi to nie przeszkadzało, gdyż i tak musiałam bardziej ściskać opakowanie, aby wypłynął z niego cytrynowy glut :P 2 następne wersje, które posiadam, zawierają już magiczny "korek", więc będę miała porównanie czy lepiej jest z nim, czy też bez niego;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kilka razy, ale denerwowała mnie zakrętka. Teraz powinno nie być już problemu:P

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...